DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Jezdecké středisko Zmrzlík

Jarní prázdniny se Zmrzlíkem

Křížovka
Veškerá pravidla získáte právě na Zmrzlíku. Na vratech střediska je pověšená mapka s vyznačenými místy – stanovišti, na nichž naleznete otázku. Odpověď pak zapíšete pod stejným číslem do křížovky. Mapku si vyfotíte do telefonu, abyste věděli, kam se vydat dál a nemuseli se stále vracet. Vedle mapky bude viset šablona křížovky, kterou si dobře překreslete. Máte-li vše připravené můžete vyrazit. Tajenku zašlete s vaším celým jménem mailem (zmrzlík@ddmpraha.cz, placha@ddmpraha.cz) nebo sms na tel.: 777 706 587 do konce jarních prázdnin.

S sebou: papír, tužka, telefon

Obrázek – skládanka
Nejprve si rozdělte papír A4 na příslušný počet políček (aby vypadal stejně jako ukázkový papír na vratech). Také si nezapomeňte vyfotit mapičku s označenými místy stanovišť. Na každém stanovišti naleznete arch A4 se stejnými okénky, jako máte v ruce, ale v této mozaice bude vždy jeden čtvereček vyplněn. Vaším úkolem je co nejpřesněji překreslit (ne obkreslit – k tomu se bude brát zřetel při hodnocení) to, co vidíte, do vašeho archu. Výsledný obrázek vyfoťte a do konce jarních prázdnin zašlete s celým vaším jménem na mail zmrzlík@ddmpraha.cz nebo placha@ddmpraha.cz.

S sebou: papír A4, tužka, telefon

PS: Pokud zjistíte, že je na některém stanovišti otázka či obrázek poničena, nebo úplně chybí, dejte nám prosím co nejdříve vědět.

Děkujeme a přejeme příjemnou zábavu!

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Pojeď se Stanicí techniků na Černobor

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevřený Klub Kontejner

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na letní příměstské tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání

  VÍCE INFORMACÍ
Pravidla fungování v DDM HMP od 12. do 30. 4. 2021
Kromě účastníků individuální výuky není vstup veřejnosti povolen. Účastníci činnosti musí mít respirátor FFP2, nanoroušku, případně chirurgickou roušku a dále čestné prohlášení.