DDM hl. m. Prahy
Jezdecké středisko Zmrzlík
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Jezdecké středisko Zmrzlík

Hobby Kováry 12. 9. 2020

Závodů v Kovárech 12. 9. 2020 se od nás účastnilo 5 koní a hned 11 jezdců, několik z nich si zde odbylo svou závodní premiéru. 

V drezurní úloze Z1 startovali Holiday Monty s Gabrielou Srbovou, Hera s Anežkou Kremlíkovou a Secret’n Sesi s Maruškou Šmardovou, pro tu šlo o její první závody a za nás se jí úloha moc povedla. Hera a Anežka skončily na krásném druhém místě! 

V úloze Z2 startovala opět Anežka s Herou a se Sesi tentokrát startovala Zorka Amchová, která měla také závodní premiéru.

Dále následovala jízda zručnosti v podobě parkuru o výšce 30 cm, té se účastnily čtyři naše členky a všechny soutěž zvládly na jedničku bez zaváhání. Startovala Adina Kvíčalová s Herou, Sofia Moskovich s Montym, Sofie Bultová s Klaudiuszem a Sofie Pantazopoulou se Sesi.

Nakonec následovaly parkurové soutěže. Parkuru na výšce 60/70 cm se zúčastnila Samanta Divišová a Monty, parkur dokončili s jednou chybou. Parkuru na výšce 70/80 cm se zúčastnily hned dvě dvojice, a to Markéta Hakenová se svým valachem Elementem a Klára Nejdlová s Ja Klaudiuszem, Elík v parkuru nabral několik trestných bodů za shozené skoky a Klára na Klaudiuszovi nasbírali 4 tr. body za uzavření kruhu.

Nakonec se Markéta s Elíkem účastnili ještě parkuru na výšce 80/90 cm a v této soutěži vyhráli 1. místo!

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Vrch Petřín

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jak na přivolání?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hon na čarodějnice 2021

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zápis do Centra pro předškolní děti na školní rok 2021/2022

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
Úspěšné krajské kolo SOČ 2021
Pražské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost bylo úspěšně zakončeno obhajobami studentských prací, letos opět v online formátu. Odborné poroty posoudily 65 prací v 18 oborech, 36 prací postupuje do celostátního kola. Výsledková listina je k nahlédnutí na www.ddmpraha.cz/soc. Děkujeme všem zúčastněným za inspirativní setkání!
Mláďata na prodej
Nabízíme mláďata na prodej: křeček syrský, křeček džungarský. V případě zájmu napište na adresu doktorova@ddmpraha.cz. Domluvili bychom návštěvu ve všední den dopoledne, kdy jsou v práci naše chovatelky, které vám pomohou s výběrem. Narodila se mláďata pískomilů a osmáků. Koncem května budou připraveni pro nový domov. Očekáváme také mláďata morčat.