DDM hl. m. Prahy
Sdílené vzdělávání - výukové programy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Sdílené vzdělávání - výukové programy

Hlavní spolupracující subjekty

Na projektu se podílí 46 spolupracujících subjektů z řad mateřských, základních a středních škol, domů dětí a mládeže (DDM) a středisek volného času (SVČ). Hlavními spolupracujícími subjekty, které se podílí i na koordinační činnosti, jsou:

Dům dětí a mládeže Bílina
Dům dětí a mládeže Bílina zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Zapomenuté řemeslo – mlynář (I–III) a Vánoční tradice v Čechách (I–III).
Dům dětí a mládeže Blovice
Dům dětí a mládeže Blovice zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Poznání regionálních tradic a kultur v tanci (I–III) a Příroda živá i neživá v regionu (I–III).
Středisko volného času Frýdek-Místek
Středisko volného času Frýdek-Místek zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Kultura – český jazyk a divadlo (I–III) a Technika – robotika a elektronika (I–III).
Středisko volného času Lomnice nad Popelkou
Středisko volného času Lomnice nad Popelkou zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Já a moje vlast (I–III) a Nebojme se robotů! (I–III).
Dům dětí a mládeže Náměšť nad Oslavou
Dům dětí a mládeže Náměšť nad Oslavou zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Návrat v čase (I–III) a Na křídlech vědy (I–III).
Dům dětí a mládeže Olomouc
Dům dětí a mládeže Olomouc zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Tvůrčí fotografie ve výtvarné výchově (I–III) a Technika – školní exkurze do přírody (I–III).
Městský dům dětí a mládeže Ostrov
Městský dům dětí a mládeže Ostrov zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Rozšiřování znalostí v přírodovědných oborech (I–III) a Průzkumníci přírody (I–III).
Středisko volného času Pohořelice
Středisko volného času Pohořelice zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Pálava – centrum kultury jižní Moravy (I–III) a Kulturní tradice regionu (mezigenerační dialog)​​​​​​​ (I–III).
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Obratlovci (I–III) a Digivěci jako nástroj (I–III).
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou
Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Příroda na dotek (I–III) a Tradice v keramice (I–III).
Středisko volného času Slaný
Středisko volného času Slaný zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Cesta chleba (I–III) a Svět zvířat (I–III).
Dům dětí a mládeže Tábor
Dům dětí a mládeže Tábor zajišťuje přípravu a ověření výukových programů Já, součást mého regionu (I–III) a Robot je náš kamarád (I–III).

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Možnost čerpání příspěvku - Aktivní město (Praha 5, Praha 6)

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na kroužky jezdectví 2021/22

  VÍCE INFORMACÍ
 • Služba převádění ze škol na kroužek je osvědčená cesta pro nejmladší školáky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevřený Klub Kontejner

  VÍCE INFORMACÍ