DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stanice techniků

Otevíráme!

Vážení rodiče, milí účastníci naší činnosti,

děkujeme, že jste nám zůstali věrni po celou dobu, kdy jsme museli mít zavřeno. Nyní se snad blýská na lepší časy a od úterý 4. května můžeme opětovně spustit prezenční účast v našich kroužcích.
Maximální počet účastníků v kroužku bude 3 děti + 1 lektor uvnitř, 30 dětí + lektor venku. Budeme se snažit otevřít co největší počet našich aktivit, a proto i ty aktivity, které běžně probíhají ve vnitřních prostorách, přeneseme do prostor venkovních i s tím, že budeme muset dodržovat stanovené počty a rozestupy. Účastníci „vnitřních“ aktivit se tedy budou muset oblékat na ven.

Aby mohli být účastníci vpuštěni do areálů našich středisek, nesmí být nemocní a pokud se jedná o aktivitu ve větší skupině (30 osob + lektor) musí být otestovaní, buď ve školách, nebo na odběrných místech (domácí testy v domácím prostředí nejsou akceptovány). Účastníci, resp. jejich zákonní zástupci, potvrdí tuto skutečnost čestným prohlášením, které najdete zde (abychom neplýtvali papírem, je na jednom listě hned dvakrát). Toto prohlášení podepsané rodiči, resp. dospělými účastníky, budou odevzdávat při vstupu na každou vyučovací jednotku. Podrobné informace se dozvíte od jednotlivých lektorů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

Ing. Mgr. Libor Bezděk
ředitel

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Jak na přivolání?

  VÍCE INFORMACÍ
 • 100 jarních kilometrů

  VÍCE INFORMACÍ
 • Provoz střediska

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevírací doba

  VÍCE INFORMACÍ
 • Bodový program (klientský účet)

  VÍCE INFORMACÍ
Úspěšné krajské kolo SOČ 2021
Pražské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost bylo úspěšně zakončeno obhajobami studentských prací, letos opět v online formátu. Odborné poroty posoudily 65 prací v 18 oborech, 36 prací postupuje do celostátního kola. Výsledková listina je k nahlédnutí na www.ddmpraha.cz/soc. Děkujeme všem zúčastněným za inspirativní setkání!
Mláďata na prodej
Nabízíme mláďata na prodej: křeček syrský, křeček džungarský. V případě zájmu napište na adresu doktorova@ddmpraha.cz. Domluvili bychom návštěvu ve všední den dopoledne, kdy jsou v práci naše chovatelky, které vám pomohou s výběrem. Narodila se mláďata pískomilů a osmáků. Koncem května budou připraveni pro nový domov. Očekáváme také mláďata morčat.