DDM hl. m. Prahy
Klub Klamovka
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Klub Klamovka

Aktuality

Zálohy na letní tábory
Milí rodiče, vzhledem k současnému stavu po vás nepožadujeme zaplacení zálohy za tábor (1000 Kč v případě pobytových, 50 % v případě příměstských táborů) do 10 dnů, jak je uvedeno v přihlášce. O termínu vás bude koordinátor táborů (Mgr. Šárka Horáková nebo Olan) informovat v návaznosti na uvolnění a povolení konání letních akcí s dostatečným předstihem.
Týden s němčinou
Blíží se každoroční mezinárodní akce Bonn-Praha. Letos hostíme my. Čeká nás TEPfactor, sport, galerie, den s neziskovkou a další. Výborná příležitost procvičit si němčinu i angličtinu a strávit několik zajímavých dní v mezinárodním prostředí bez velkého cestování. Více informací na spronglova@ddmpraha.cz
Den dětí aneb Cesta kolem světa za 180 minut
Přijďte s námi 31. května od 16 do 19 hodin oslavit Den dětí tentokrát v duchu cestování a poznávání zajímavých zemí a jejich výjimečností. Na děti čekají sportovní, umělecké a poznávací aktivity, za jejichž splnění získají mj. odznak Malého cestovatele. Součástí oslavy bude i doprovodná soutěž pro děti i dospělé a na závěr oblíbená tombola. Akce se koná na Stadionu mládeže a vstupné pro soutěžící je 50 Kč.
Australský příběh
AUSTRALIA STORIES je úspěšný cyklus cestovatelských a zážitkových přednášek po studentských městech v ČR. Naši speakeři sdílí s návštěvníky své autentické zážitky z života, studií a cest po Austrálii (Sydney, Goldcoast, Melbourne, Perth, atd.). Poradí, jak se poprat se začátky a dají rady a tipy, které se jinde poměrně těžko shání. Přednáška je určena jak vážným zájemcům o studium, tak zvědavcům, kteří se jen tak chtějí přijít podívat na hezké fotky a vyslechnout úsměvné zážitky v pohodovém prostředí nějaké hezké kavárny. Přijďte 26. 3. v 18.00 do Vnitroblocku, Tusarova 31, Praha 7 a dozvíte se více.
Jeden svět
Festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět proběhne v Praze a dalších 35 městech od 6. do 17. března.
Volná místa na táborech
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy nabízí poslední volná místa na letních táborech. Pokud rodiče nevybrali pro své děti vhodný tábor, mají jedinečnou příležitost učinit tak nyní.
Maker Faire Prague 2019
Druhý ročník festivalu novodobých kutilů Maker Faire Prague se uskuteční 22.–23. června 2019 na Výstavišti Praha - Holešovice.
Kam vyrazit na první lyžovačku?
Nabízíme volná místa v našem zařízení v Janských Lázních o víkendech 8.–10. 12. a 15.–17. 12. 2017.
Novinka! Online kurzy programování
Ozoboti, Asuro, Arduino – programování je zábava a do budoucna jedna ze základních dovedností. Začínáme od října, ve vlastním tempu, bez docházení na kroužky. Doporučujeme všem a holky... pojďte to taky zkusit!!! Více informací na appeltova@ddmpraha.cz
Vernisáž výtvarného kurzu
20. 3.úspěšně proběhla Vernisáž výtvarných děl ateliéru Dlouhomladí. Výstava bude ve vstupní hale Karlínského Spektra k nahlédnutí do čtvrtka 28. 3. 2019. Děkujeme za hojnou účast. A kdo neviděl, nechť se zastaví!!!
Jarní prázdniny s ledovou plochou
Milí rodiče, účastníci kurzů, na týden 24.–28. 2. 2020 jsou stanoveny jarní prázdniny, kroužky neprobíhají (o výjimkách v souborech dospělých se informujte u svého lektora nebo koordinátora oddělení). Pro vás a vaše děti jsme připravili únorové bruslení.
Přijmeme účetní
Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy přijme účetní na plný úvazek.
Podzimní prázdniny ve Spektru
Milí návštěvníci, účastníci kurzů a kroužků, ve dnech 29. a 30. 10. 2019 jsou stanoveny podzimní prázdniny. Kroužky v těchto dvou dnech neproběhnou. Výjimku mají dospělé soubory – na jejich konání se doptejte u svých lektorů nebo koordinátorky příslušného oddělení.
Peer program – co vaše děti mohou zažít online
Děti se pohybují v online světě, o kterém dospělí velmi málo vědí. Lektorky (studentky SŠ) přednášejí a odpovídají na dotazy na semináři Peer program – tentokrát pro rodiče. Přijďte si v pátek 8. 11. od 18 hodin doplnit základní vzdělání na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy! Adresa: Pod Juliskou 2a, 160 00, Praha 6-Podbaba Informace na: spronglova@ddmpraha.cz
Aktivní město
Příspěvek MČ Praha 6 na volnočasové aktivity dětí do 18 let s bydlištěm na Praze 6 běží opět i v letošním školním roce pod hlavičkou Aktivní město. Jako v loňském roce přispívá MČ Praha 6 na volnočasové aktivity bez rozdílu. Nově se do projektu Aktivního města zapojila i MČ Praha 5, také s příspěvkem 600 Kč, ale pouze na sportovní kroužky.
Čarodějnice na Ladronce
V úterý 30. dubna proběhla v areálu Ladronka tradiční akce Městské části Prahy 6 – pálení čarodějnic. Součástí akce byla i workshopová zóna DDM hl. m. Prahy.
Jóga po síti
Milí účastníci, přinášíme lekci jógy, kterou můžete praktikovat u sebe doma. Začínáme na našem facebooku v pondělí v 11.00, díl bude dostupný pouze necelé dva dny, tak ji nezmeškejte!
Večerní prohlídky Stezky korunami stromů v Janských Lázních
Stezka návštěvníkům nově nabídne noční prohlídky. Nevšední zážitek si budou moci užít návštěvníci každou středu.
Mouth and Story
V neděli 12. května proběhl první ročník soutěže Mouth and Story o nejlepší prezentaci v angličtině. Děti ze ZŠ Prahy 6 prezentovaly v kategoriích “Talk About”, “Inspire” a “Act It Out”. Byly báječné, celé setkání se velmi povedlo a na podzim budeme pokračovat 2. ročníkem Pen and Story – napiš povídku v angličtině.
Divadélko v Cipískovi
Na začátku roku navštívilo děti v Cipískovi divadélko. Dva herci (Martin Matejka a Viera Kučerová) zahráli pro děti loutkové představení na motivy pohádek Františka Hrubína.
Získej zkušenosti s grafickým designem v uměleckém centru v Nizozemsku
Nezávislé kulturní a umělecké centrum P60 hledá dobrovolníky/dobrovolnice do svého týmu.
Mikuláš ve čtvrtek dorazí do Spektra
Chtějí vaše děti potkat hodného, ale spravedlivého Mikuláše, dostat od něj nadílku, zhlédnout divadlo, vyzkoušet vánoční zvyky, vyrobit si vánoční přání či ozdobu? Tak přijďte 5. 12. 2019 do Karlínského Spektra. I letos dorazí Mikuláš se svou družinou do Karlínského Spektra. Vy si můžete vybrat, kdy na nadílku vyrazíte, jestli se podíváte na pohádku Ovečka betlémská, vyzkoušíte vánoční zvyky anebo adventní dílničky. Mikulášská proběhne i v našem Klubu Kontejner.
Konkurs na nové ředitele DDM
Rada HMP vyhlašuje v souladu s § 166 odst. 2 a 3 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů a § 3 vyhlášky č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích, konkursní řízení na funkci ředitele/ředitelky příspěvkových organizací:
Přihlašování na kroužky 2020/21
Od začátku června jsme spustili přihlašování na kroužky na školní rok 2020/21. Vybírejte online na našich stránkách, přihlašujte se přes klientské účty. My se na vás v září budeme těšit.
Youth Summit v Dánsku – diskuse o globálních tématech
Máte chuť podílet se na řešení globálních problémů jako je změna klimatu, migrace nebo kulturní identita? Zúčastněte se od 6. do 12. května akce Youth Summit v Dánsku a sdílej svoje myšlenky s mladými lidmi z celé Evropy!
Nový web – vaše připomínky
Od října 2017 je spuštěn nový web DDM hl. m. Prahy. Budeme rádi za jakékoliv připomínky k jeho vizáži a uživatelskému pohodlí.
Duše a dušičky ve Hvězdě
DDM hl. m. Prahy a Městská část Praha 6 vás srdečně zvou na tradiční akci Duše a dušičky ve Hvězdě, která se uskuteční v sobotu 4. listopadu od 14.00 do 19.30 hodin v Letohrádku Hvězda. Vstup je ZDARMA!
Projeď Evropu na kole a poznej mladé lidi z EU
Jezdíš rád/a na kole? Absolvuj jednu ze čtyř cyklotras, které svedou dohromady mladé lidi ze všech koutů Evropy, a zúčastni se společného setkání všech účastníků v Praze! Cyklojízda proběhne od 17. dubna do 8. května. Neváhej a vyraž vstříc novým zážitkům!
Pololetní prázdniny ve Spektru
Milí účastníci kroužků, dne 31. 1. jsou stanoveny pololetní prázdniny (školní prázdniny stanovené harmonogramem MŠMT). V tento den se kroužky nekonají (s výjimkou některých dospělých souborů). Nabízíme posledních několik míst na příměstský tábor v pátek, případně přespání ze čtvrtka na pátek.
Hvězda plná duchů
V neděli 4. listopadu proběhla v oboře Hvězda tradiční rodinná akce Duše a dušičky pořádaná Městskou částí Prahy 6, jejímž organizátorem byl rovněž Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy se svými workshopy. Od dvou hodin mohli příchozí začít plnit spoustu úkolů, které byly umístěny podél hlavní cesty k letohrádku Hvězda na čarodějné stezce a přímo před vlastním letohrádkem.
Netradiční sporty na Stadionu mládeže
Víte, že na Stadionu mládeže máme půjčovnu vybavení na netradiční sporty? Ne? Tak teď už ano. Stadion mládeže nabízí k zapůjčení vybavení na některé netradiční sporty. Ptáte se: „Na které?“. V našem miniseriálu o netradičních sportech vám je postupně představíme. Nastíníme vám pravidla hry, pro koho je hra určena, kolik je třeba hráčů, vhodné prostory, materiální vybavení atd.
Vyber si svou školu na veletrhu Gaudeamus
V těchto dnech, 22.-24. ledna, probíhá v PVA EXPO Praha-Letňany již 12. ročník Evropského veletrhu pomaturitního celoživotního vzdělávání Gaudeamus. Veletrhu se zúčastní školy z celé České republiky a na 70 prestižních zahraničních univerzit. Během jednoho dne tak získáš přehled o nabídce studia v Čechách i v zahraničí.
Aktivní město
Příspěvek MČ Praha 6 na volnočasové aktivity dětí do 18 let s bydlištěm na Praze 6 je nový projek pod hlavičkou Aktivní město. Více informací a registraci do projektu můžete získat na www.aktivnimesto.cz
Dobrovolníci z 3M
Ve čtvrtek 9. listopadu potěšili náš areál svoji návštěvou a hlavně prací dobrovolníci z firmy 3M. Skupinka mladých lidí přišla s úsměvem, dobrou náladou a velkou ochotou pracovat. Za jejich pomoci se nám podařilo připravit většinu zázemí a okolních sportovišť na zimu.
Zapoj se do soutěže THISTIMEIMVOTING na Instagramu
Evropský parlament pořádá soutěž o nejlepší fotku zobrazující slogan This Time I am Voting. Kampaň This Time I am Voting nabádá nejen mladé lidi, aby přišli k volbám do Evropského parlamentu, které proběhnou 23.-26. května 2019.
Oldenburský kůň
Oldenburg je teplokrevné německé plemeno koně, které pochází z okolí města Oldenburgu a provincie Východní Frísko. Jeho předky byli starofríští koně, kteří byli chováni v oblasti mezi řekou Vezerou a holandskou hranicí. Anton Günther dovezl španělské a neapolské koně s berberskou krví, které následně křížil mezi sebou. Ke šlechtění používal i koně Kranicha, který měl pravděpodobně v rodokmenu i starokladrubského koně.
Právě teď je vhodná šance otestovat naše kroužky
Začíná poslední čtvrtletí školního roku. Nyní je vhodný čas vyzkoušet si naše kroužky na část roku a pokud se vám budou líbit, pak máte vybráno na další školní rok.
Velikonoční vajíčko – 14. 4. 2019
Velikonoce jsou vždy spojeny s příchodem jara, přírodou a zvířaty. Kde jinde je tedy strávit než na statku, kde proběhne soutěžní odpoledne. Vstupenkou do soutěží jsou dvě vejce – jedno obyčejné uvařené a druhé vyfouknuté nazdobené. Ozdobené bude zařazeno do soutěže o nejkrásnější kraslici. Osud druhého vejce bude záležet na šikovnosti soutěžícího.
Celoroční kurzy jezdectví
Naše jezdecké středisko je jedinečné ve své nabídce jezdeckých kurzů pro děti. Děti zde mají jedinečnou možnost výuky jízdy na koni, společně s péčí o koně a pomocí kolem nich. Přihlašování na nové pololetí (září 2019) bude možné pro stávající členy od 2. 9. 2019 a pro nové členy od 4. 9. 2019.
Paměť jsme my
Paměť jsme my - netradiční divadelní představení dětí v hale Masarykova nádraží.
Týden sportu zdarma
Jako každý rok, tak i letos můžete využít naše sportoviště v rámci Týdne sportu zdarma. K dispozici je přetlaková hala a dvě hřiště ve víceúčelové hale (hřiště 40 x 20 m a 20 x 10 m) a posilovna. Pro veřejnost jsme k dispozici od 27.–29. 12. v časech od 10.00–19.00. Rezervaci sportoviště lze zřídit online na tomto odkazu: http://bohemia365.cz/RegSport. Krásné a sportovní Vánoce
Ledová plocha se i letos těší na bruslaře!
Dvůr Karlínského Spektra je přes zimu neodmyslitelně spojován s provozem ledové plochy. I letos můžete přijít trénovat za symbolickou dvacetikorunu, případně rezervovat ledovou plochu pro kamarády, rodinu nebo partu.
Irský cob
O vznik tohoto atraktivně skrvnitého typu koně se zasloužili irští cikáni již ve středověku. Tinker v překladu znamená dráteník, což bylo právě povolání cikánů a chudých kočovníků. Koně s nestálou barvou ve formě velkých barevných ploch střídající bílou barvu s hnědou, černou i rezavou. Byli bez výjimky mezi tehdejšími, často vznešenými, chovateli zcela opomíjeni a nežádáni.
Kurzy šití praskají ve švech – NOVÁ MÍSTA
Nenaučili jste se doma šít? Jsou pro vás jehly jen nutným pomocníkem při vyndavání třísek z prstu a zauzlovaná nit je pro vás noční můrou?
V Karlínském Spektru myslíme na ty, kteří by rádi začali šít – pro sebe, své děti, známé nebo jen tak pro radost.
Přihlašování na 2. pololetí
První pololetí končí 31. 1. 2020 pololetními prázdninami. Přihlášení do kroužků platí všem účastníkům na celý školní rok, není tedy možné se přihlásit podruhé. Stačí si navolit nový předpis na 2. pololetí. To je možné po přihlášení do klientského centra (https://portal.ddmpraha.cz/). V sekci Účet vyberete Aktivity (přihlášky), rozkliknete požadovaný kroužek a zvolíte Vytvořit předpis. Vyberete 2. pololetí, zobrazí se vám platební pokyny – a hotovo.
Turnaj v pétanque pro každého
Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy a MČ Praha 6 zve všechny zájemce bez rozdílu věku, pohlaví, zdravotního postižení a zkušeností na 1. ročník turnaje v pétanque – O zlaté prasátko.
Volná místa v kroužcích
!!! OD POLOLETÍ NABÍZÍME VOLNÁ MÍSTA !!!
Přetlaková hala již v provozu
Od poloviny října můžete v případě špatného počasí použít přetlakovou halu.
Rodičovský slowpitch
Akce nesoucí název Táto, mámo, odpal, neboli slowpitch rodičů, hráčů a hráček a přátel oddílů softballu a baseballu proběhne již tuto neděli 22.10. od 13 hod. na stadionu na Markétě.
Anglický plnokrevník
Anglický plnokrevník vznikl v 17. a 18. století v Anglii, aby uspokojil vášeň šlechty a jejích králů pro koňské dostihy. Během posledních dvou století po celém světě rostla obliba dostihů plnokrevníků a plemeno se rázem stalo nejvýznamnějším z celé světové populace koní. Přispělo ke zlepšení vzhledu a pohybu, ale především ke zvýšení rychlosti, bojovnosti a psychické odolnosti mnoha plemen.
Eurominichamps 2017
13. ročník „neoficiálního mistrovství Evropy mladšího žactva“ Eurominichamps 2017
3D tisk hlásí volná místa!
Jsi nadšenec do technologií? Máš za to, že vektorová grafika už je out? A že i legorobotika už je mainstream?
Listopadové akce Karlínského Spektra
V listopadu pro vás připravujeme několik akcí, na které vás srdečně zveme. Čeká nás hra pro rodinné týmy, klub Deska nebo adventní dílny.
Nejstarší kůň
Koně jsou na první pohled nádherná a vznešená stvoření, průměrný věk koně se liší u jednotlivých plemen. Obecně platí, že nejdéle žijí malá plemena – poníci, islandští koně (25–30 let), chladnokrevní koně (14–18 let), teplokrevní koně (16–25 let), arabští koně (25–30 let). Nejpřesněji se věk koně odhaduje podle koňského chrupu. Zuby se obrušují a mění své postavení.
Pohár ČSA žen 2017 – 2. turnaj
Na druhý turnaj poháru jsme se vydali do Kunovic otestovat jejich nová hřiště.
Adventní dílny v Karlínském Spektru
Zveme vás, rodinu i přátele na kreativní nedělní předadventní odpoledne. Přijďte si něco pěkného vytvořit a načerpat atmosféru svátku, na který se těšíme celý rok.
Budete si moci vyrobit adventní věnec na stůl a další vánoční dekorace či radůstky, kterými budete moci někoho pod stromečkem podarovat.
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Pět stovek závodníků v pražské Stromovce
Téměř pět stovek hřáčů, kteří přišli poměřit své síly mezi sebou ve stopovací hře Prahou křížem krážem, se sešlo v neděli 5. 11. 2017 ráno nebo po obědě před Planetáriem na pražském Výstavišti. Co celé hře předcházelo a jak si účastníci vedli?
Zápis do kroužků na školní rok 2017/18
Stále se můžete přihlašovat na kroužky pro školní rok 2017/18. Vyberte si z široké nabídky, máme kroužky na na ZŠ Lyčkovo náměstí či ZŠ Petra Strozziho.
Volná místa na baletu
Balet našel své místo v Karlínském Spektru. Assemblé, glissade, parterre či révérence. Nevíte, co dané pojmy znamenají? Nevadí, jsme tu od toho, abychom vám je nejen vysvětlili, ale i naučili.
Dubnové akce Karlínského Spektra
Na co vyrazit v dubnu v Karlíně? Chystáme pro vás hned dvě setkání DESKY – klubu deskových her, otevírání lanového centra v Loděnici Vltava a Čarodějnice v Loděnici Vltava. Navíc nás čeká druhý herní večírek Raz, dva, tři, hrajeme! s přespáním.
I v dubnu to v Karlíně žije!
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Hledáme mladé reportéry
Pro Evropské setkání mládeže EYE, které se koná ve dnech 1.–2. června 2018 v Evropském parlamentu ve Štrasburku, hledáme mladé reportéry nebo odborníky, kteří by chtěli informovat o této události. Přihlášky na jednotlivé pozice je možné podat online do 21. ledna 2018 do 12.00.
Centrum podpory nadání
ICM rozšířilo svou činnost o práci s nadanými dětmi. K našemu týmu se připojila psycholožka Mgr. Anna Štindlová, která bude poskytovat psychologické poradenství nadaným dětem a dětem s individuálními zvláštnostmi.
Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi
Zapojili jsme se do projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi. V souvislosti s novelou školského zákona (č. 82/2015 Sb.) jsou i na naši školu kladeny vysoké nároky ohledně zajištění rovného přístupu ke vzdělávání všech dětí, žáků a studentů tak, aby byl plně využit potenciál každého jedince a zároveň nedocházelo ke snižování nároků žádné skupiny.
Prezentace ICM při DDM hl. m. Prahy na Pedagogické fakultě UK
Dne 18. října 2017 proběhla prezentace ICM při DDM hl. m. Prahy na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. ICM zde zastupovaly Marie Rychlíková a Blanka Spieglerová. Akce, které si zúčastnilo celkem 30 studentů, zahrnovala nabídku spolupráce. ICM nabídlo studentům Pedagogické fakulty možnost plnit si pedagogickou praxi na střediscích DDM hl. m. Prahy. Tuto praxi bude za naši organizaci garantovat Marie Rychlíková.
Mezinárodní den svobody tisku
U příležitosti blížícího se Mezinárodního dne svobody tisku (3. 5.) vám chceme nabídnout několik článků k zamyšlení.
ICM poskytuje pro zájemce základní sociální služby
Součástí služeb ICM je také základní sociální poradenství v oblasti psychosociálních služeb. Pomáháme zorientovat se v nabídce jednotlivých služeb a poskytujeme kontakty na konkrétní organizace. Nabízíme pomoc při řešení konkrétních problémů v souladu s potřebami a požadavky klientů ve spolupráci s odborníky a jinými organizacemi (pedagogicko-psychologické poradny, úřady práce...)

!!! VOLNÁ MÍSTA V KROUŽKU POKROČILÝCH !!!


3. září přijďte na akci Karlín září


A smutek utek (večerní čtení)


Advent – inspirace, fotogalerie vašich výrobků


Adventní dílny – výroba věnců 23. 11. 2019


Adventní dílny pro veřejnost – 25. 11. 2018


Adventní dílny ve Spektru


Adventní kalendář


Adventní pohádky pro kluky i pro holky


Adventní tancování – vystoupení tanečních kroužků Klubu Klamovka


Adventní zastavení – tradiční vystoupení dětí z našich kroužků


Aktivity online


Aktivity online


Aktuální informace k současné situaci


AKTUÁLNÍ STAV PROVOZU BUDOVY KARLÍNSKÉHO SPEKTRA


Akvárium jako podvodní zahrádka


Analogová fotografie je cool


Angličtina pro mladší – tvary


Appaloosa


Aprílové počasí letos trochu jinak


Archiv prací SOČ


ASURO – online kurz robotiky


ASURO – online kurz robotiky


Atletické víceboje pro každého


Běžkování na Vypichu


Bo!ovka ve Stromovce se vydařila


Bo!ovka ve Stromovce!


Bodový program (klientský účet)


Bored? Board Games!


Bromélie a jejich obyvatelé


budulektor.cz – kampaň pražských DDM


Burza minerálů


Centrum podpory nadání pořádá seminář pro rodiče nadaných


Cesta na Babu a zpět


City Nature Challenge (24.–27. 4.)


Co se za rok urodilo – přehlídka činnosti kroužků 13. 6. 2019


Cosmos discovery – dobrodružství pro celou rodinu


CZ 0:10 / 1:19 Antokyany – pH citlivá rostlinná barviva


Čaj ze sedmikrásek


Čarodějnice na Klamovce 30. 4. 2019


Čarodějnice na Ladronce 2019


Čarodějnice u koní – 28. 4. 2019


Čerti na Kotlářce


Čerti na Stadionu mládeže


Čertovská stezka


DDM hl. m. Prahy příjme účetní se zaměřením na evidenci majetku.


Dědičné omyly


Deissy slaví 29


Dejvický den dřeva a řemesel


Den dětí s Klubem Klamovka 31. 5. 2019


Den dětí se Čtyřlístkem


Den otevřených dveří – pohádka


Den plazů – 21. října


Den s techniky tentokrát ve znamení masopustu


Den stromů 20. října


Den Země ve skalním obydlí Lhotka u Mělníka


Divadelní ateliér pro děti 13+ nově od září


Divadelní soubor Opona doplňuje členy!


Divadelní ŠESTKAfest – víkend plný divadla


Dny dětí


Dny Prahy 5 – Malování na vodní hladinu a sochaření z ytongu 20.–21. 5. 2019


Dobrodružná hra o vánočních svátcích na vás čeká v Karlíně


DRAMEC – nově od II. pololetí


Drezurní a skokové závody – Kováry 13. 4. 2019


Družinka KS nově se zájmovými kluby


Duben plný akcí


Duše a dušičky ve Hvězdě


Emoce pod rouškou


Fandové do historie (7–11 let)


Festival vědy 2018


Festival vědy aneb VědaFest míří do finále


FIRST LEGO League


FIRST LEGO League 2018


Florbal SK VO Karlín


Fotogalerie – skleník


Fotoreportáž z otevření prvního polytechnického hnízda na Praze 6


Fotosyntéza – biochemický proces kolem nás


Geolokační hra


Halloween na Klamovce


Harmonogram 43. ročníku


Hledáme lektory hudby


Hledáme ošetřovatele/ku


Hledáme pedagoga volného času


Hledáme posilu do našeho týmu se zájmem o vědu a techniku


Hledáme účetní se zaměřením na majetek


Housle – obnovení výuky hry na nástroj


Hudební oddělení se na vás těší!


Chcete se taky přidat?


Chystáme se na zimu


Individuální lekce – sólový zpěv


Informace pro účastníky skupinových kroužků


Informace pro účastníky zájmových útvarů


Informace pro účastníky ZÚ


Informace pro víkendové jezdce


Inspirace pro nové pololetí ve Spektru


iQport na Náplavce


Jak na přivolání?


Jak na vrácení peněz za neuskutečněné lekce?


Jak postupovat v SOČ


Jak psát a obhájit práci SOČ


Jak si zasadit bazalku?


Jarní prázdniny


Jarní prázdniny Prahy 1–5


Jarní příměstský tábor ve Stanici techniků


Jarní tvořivé dílny s Gabkou – nedělní výtvarné odpoledne 24. 3. 2019


Jaro je tu


Jednodenní adventní výlet – Poniklá


Jednodenní adventní výlet 1. 12. 2018 – Zákupy


Jednodenní výlet – velikonoční prázdniny 18. 4. 2019


Jednodenní výlet – velikonoční prázdniny 18. 4. 2019


Jezdecké soustředění našich cvičitelek


Kam s dětmi o prázdninách? Na naše příměstské tábory!


Karlínský masopust


Karlínský masopust - program


KAZ – Klub anonymních záškoláků


Když přijede kovář


Klamovka dokořán!


Klamovka za zavřenými dveřmi – co se tady děje v době, kdy k nám nesmíte...


Klientské účty a přihlašování do kroužků


Klientské účty a přihlašování do kroužků a na tábory


Klub anonymních záškoláků – KAZ


Klub anonymních záškoláků (KAZ)


Koňské přátelství


Koronakrize – vratky za kroužky a tábory


Kotlářka v novém


Kouzelné pečetě


Krásné Vánoce a šťastný rok 2021


Krmení mangusty trpasličí


Kůň (Equus caballus)


Kurz první pomoci pro děti


Kurz první pomoci pro děti


Kurz první pomoci pro děti


Kurzy bruslení se otevřou v lednu


Laboratoř neformálního vzdělávání


Ladronkafest 2018


LEGO Boost a programování her nově ve Stanici


Lekce sólového zpěvu


Letní soustředění Parádní vědy


Letní závodní sezona 2019


Lhotka 1918–2018 – 100 let naší republiky


Lhotka 2019


Lhotka 2019 – Záchrana pohádkové říše


Liriodendron v květu


Malá soutěž pro předškoláky 2


Masopust pohledem biologa


Masopust v Cipískovi


Masopustní karneval – neděle 9. 2. 2020


Messnerovy vrcholy v lanovém centru


Mikroskopování – zajímavé preparáty pod mikroskopem v praxi


Mikuláš přijde na Klamovku ve čtvrtek 5. 12. 2019


Mikuláš s Klubem Klamovka – o nadílku ani o zábavu nepřijdete!


Mirinda


Mít kam jít


Moderna: Velikonoční tančení


Mouth and Story bylo super


Možná přijde i Mikuláš – 2. 12. 2018, od 13 h


Možná přijde o Mikuláš 1. 12. od 13 h


Multimédia III – fotovýzva


Nabídka kroužků na školní rok 2019/2020 - zahájení zápisů


Nabídka volných sálů v Klubu Klamovka


Nabitý květen


Nalož si!


Národní obrození pod taktovkou Karlínského Spektra


Národní pedagogický institut nabízí psychologickou pomoc a poradenství


Naši noví koně


Neděle na vzduchu i ve vzduchu


Nejlepší prezentace z finále


Největší vědecký festival v ČR


Největší vědecký festival v ČR


Nekrmte cizí koně


Nemáte možnost doma chovat krokodýla, poníka, klokana či varana?


Noc a den v DDM – program na pololetní prázdniny


Noc vědců 2020


Noc vědců 2020


Nová sezona


Nová telefonní čísla pevných linek


Nové číslo SOČkaře


Nové hudební lekce – klasická kytara, flétna pro pokročilé, trubka


Novinka! Online kurzy programování


Novinka! Online kurzy programování


Nový divadelní kroužek


Obnovení činnosti kroužků Klubu Klamovka od 11. 5. 2020


Obnovení individuální výuky v Klubu Klamovka


Obrovský úspěch vítěze SOČ


Od října bez Dětského koutku na Magistrátu


Odjezd Giny


Odměny z bodového systému


Ohlédnutí za netradičním osmým ročníkem Festivalu vědy


Omezení parkování


Online aktivity Parádní vědy


Opatření ke koronaviru – ZŠ A. Čermáka


Opatření MZ platná pro školská zařízení


Opatření ohledně koronaviru v DDM hl. m. Prahy


Orientační běh Petřín


Oslavy 60 let Stanice techniků


Otevírací doba


Otevíráme 11. května


Otevíráme klub Kontejner


Otevíráme po zimě lanové centrum


Otevíráme!


OteVŘENÍ – 30 let svobody


Otevřený jazykový klub – hrajeme Dixit v angličtině! (16. 4. 2019)


Ozobotí dopoledne


Parádní věda


Parádní věda – aktivity na další týden


Parním vlakem do Lhotky – Záchrana pohádkové říše, 18. 5. 2019


PaVěda 2019/2020


Peer Program


Peer program


Peer program – co se dá online zažít


Peer program – co vaše děti mohou zažít online


Peer program – co vaše děti mohou zažít online


Pen and Story – 2. ročník


Pen and Story 2019


Pen and Story 2019 – dobrý ročník!


Pen and Story 2020


Pen and Story 2020 – vítězové u okénka


Pesto z medvědího česneku


Pevnost Boyard


Pevnost Boyard v lanovém centru


Plán na jaro 2020


Platnost bodů získaných v bodovém programu


Poděkování za podporu


Podzimní prázdniny


Podzimní tvořivé dílny


Pohár pražských škol – POPRASK


Pokračování sboru


Pololetní oddílové závody 9. 2. 2020


Pololetní prázdniny


Poradenství i psychologickou pomoc nabízí Národní pedagogický institut


Portál pro sdílení aktivit


Poslední volná místa na příměstských táborech


Postoj DDM hl. m. Prahy k problematice koronaviru


Potvrzování elektronických přihlášek do kroužků na rok 2019/20


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti do 20. 11. 2020


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. 2021 do odvolání


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 4. 1. do odvolání


Pozastavení pravidelné zájmové činnosti od 5. do 18. 10. 2020


Poznáváme poníčky – poslední volná místa


Pozvánka na Malé řečniště


Pozvánka na Malé řečniště


Prahou křížem krážem – Golemovo tajemství


Prázdninový provoz Klubu Klamovka. Zahájení pravidelné činnosti ve školním roce 2019/20


Prezentace Jak psát SOČ


Probíhá zápis do školky CPD Vlaštovka 2020/21


Profesia days – festival příležitostí


Profesia days – festival příležitostí


Program na jednodenní velikonoční prázdniny


Programování her na PC (Scratch) – úvod


Provoz Klubu Klamovka v době jarních prázdnin


Provoz Klubu Klamovka ve vánočním a novoročním období


Provoz o velikonočních prázdninách


Předpoklady pro účast


Přerušení víkendových aktivit


Přerušení zájmové činnosti od 14.10. do 1.11.2020


Přihlašování na kroužky jezdectví 2020/21


Přihlašování na letní tábory


Přihlašování na letní tábory je v plném proudu!


Přijďte si zasoutěžit s Ozoboty


Přijďte si zasoutěžit s Ozoboty!


Přijímáme členy do nového DĚTSKÉHO PĚVECKÉHO SBORU


Přijmeme lektora klavíru – výuka v úterý odpoledne


Přijmeme novou účetní


Přijmeme pedagoga se zaměřením na vědu a techniku


Přikrmování ptáků – výstava na plotě SP


Příměstské tábory Parádní vědy


Příměstské tábory Parádní vědy


Příměšťák jako příležitost – Tvůrčí fotografie


Ptačí budky – údržba


Rekreační běhání na nové dráze


Rezofonická kytara, hra pomocí slide


Roztančené Spektrum 2020


Roztančené Spektrum již 12. 6. 2019


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Ředitelské volno


Sbírka školních pomůcek


Sborník Centra podpory nadání


Seminář "Jak psát práci SOČ"


Slavnostní otevření venkovního kolejiště


Sobotní workshopy parádní vědy až v září


Sobotní workshopy parádní vědy až v září


Sobotní workshopy Parádní vědy odstartovány!


Sobotní workshopy Parádní vědy odstartovány!


SOČ 2020 – dobrý ročník


Soustředění s minihorse


Soutěž "Cesta kolem světa za 7 dní"


Soutěž "Foto na šňůře" – leden 2021


Spektrum hlásí několik volných míst na táborech


Spikeball nebo roundnet?


Spoludoma.cz


Správné držení těla – nejen pro balet


Starej se o svý kolo II


Státní svátky 1. a 8. 5. 2019


StejšnUM 2019


Stříhání koní – Princezny letní sestřih


Sudoku na Kotlářce


T-exkurze – nevšední kombinace zážitku s online přípravou z pohodlí domova


Tančírna – lekce výrazového scénického tance pro dospělé


Tanec na dálku – taneční soutěž Karlínského Spektra


Teď jsme CIP


Tenis pro začátečníky – nový kroužek Klubu Klamovka


Tramvaj před Stanicí techniků


Trénink prezentačních dovedností


Turnaj v pétanque


Tvořivé podzimní dílny


Tvůrčí dílna řešitelů SOČ a konzultantů VI 2019


Týden sportu zdarma


Úspěšné online kurzy


Uzavírka Stadionu mládeže


Uzavření Klubu Klamovka ve dnech 21. – 23. 12. 2020


UZAVŘENÍ Stadionu mládeže


Uzdění a sedlání


Vánoce, Vánoce přicházejí


Vánoční hra se zastaveními


Vánoční prázdniny


Vánoční prázdniny


Vánoční provoz Klubu Klamovka


Vánoční smeč


Velikonoční dílny s Gabkou – neděle 14. 4. 2019


Velikonoční prázdniny


Velikonoční tvoření – UPŘESNÍME PODLE VÝVOJE SITUACE


Víkend otevřených zahrad 6.–7. června, 10–16 hodin


Víkendové akce na Klamovce


Víkendový workshop hry na africké djembe pro dospělé


Vítání jara dílnami – ZRUŠENO (dle Usnesení Vlády ČR o přijetí krizového opatření č. 199 a 201 ze dne 12. 3. 2020)


Vodácká kilometráž


Volná místa – Jarní prázdniny pro náctileté


Volná místa – lektoři hudebních kroužků Klubu Klamovka


Volná místa na letních pobytových táborech


Volná místa na příměstských táborech


Volná místa v Centru pro předškolní děti


Volná místa v kroužcích Klubu Klamovka


Volná místa v kroužcích kytary


Volná místa ve školce


Volná místa ve výtvarných kroužcích


Volné místo na týdenním lyžařském táboře!


Volný prázdninový termín na tábor


Vracení plateb za neuskutečněné lekce


Vratky za kroužky


Vrch Petřín


Vydařené online kurzy


Vynášení Morany


Vynášení Morany aneb Vítání jara 2020


Vyrobte si svou Mařenku


Výsledková listina 42. ročníku


Výstava minihorse 5/2019


Výtvarná soutěž na pokračování


Výtvarné kouzlo (nejen) pro předškoláky


Výuková videa Stanice techniků


Wilhelma Zoologisch-Botanischer Garten


Zábavní pyrotechnika?


Začínáme


Zahájení pravidelné činnosti kroužků


Zahájení pravidelné činnosti kroužků – začínáme v týdnu od 14. 9. 2020


Zahájení pravidelné činnosti kroužků ve školním roce 2020/21


Zahájení pravidelné činnosti, zápisy do kroužků


Zahradní kolejiště před Stanicí techniků


Zahradnické okénko


Zahrajte si online únikovku


Záchrana pohádkové říše ve Lhotce


Zachraňujeme korely chocholaté


Zájmové útvary online – na co se můžete těšit?


Zákaz vstupu na travnatou plochu


Základní prvky baletu: Demi plie, Rellevé, Grand plie


Zápis do Centra pro předškolní děti (docházka od září 2019)


Zápis do Centra pro předškolní děti na školní rok 2020/21 – 2 volná místa


Zápisy do kroužků Klubu Klamovka na školní rok 2020/21


Zastavte se kvalitně naplnit svůj volný čas


Zažít město jinak – 19. září


Zemřel Oto Maget


Zimní tábor pro předškoláky


Zkouška v roce 2020


Zkušenosti s on-line výukou


Změna dne konání výtvarných kroužků pro předškoláky a školáky


Zmrzlický kvíz č. 1


Zmrzlický kvíz č. 2


Zmrzlický kvíz č. 3


Zmrzlický kvíz č. 4


Zvýšení cen kroužků


ZZVJ v Královicích


Kroužky vaření ve Spektru


Otvíráme Spektrum klub Družinka


Platby kartou ukončeny


Skateboard od jara nabírá na obrátkách


Co je nového ve Spektru?


Kurzy první pomoci frčí ve Spektru


Květnové akce Karlínského Spektra


Ledová plocha se pomalu loučí


Rozsvěcení vánočního stromu


Bodový program


Jarní prázdniny – 18. – 22. 2. 2019


Školní rok 2018/19


Červnové akce Karlínského Spektra


Otevírací doba ledové plochy


Záverečný koncert hudebního oddělení


Výtvarné kurzy nabízí několik volných míst


Vynášení Morany aneb vítání jara v obrazech


Vynášení Morany aneb vítání jara ve Stanici techniků


Jarní prázdniny


Masopustní den s techniky


Vánoční dílna pro dospělé


Co vzešlo z letošního ŠESTKAfestu?


Duše a dušičky


Výběrové řízení – ekonom/ka pro Stanici techniků


Centrum podpory nadání představuje nový web

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Den stromů 20. října

  VÍCE INFORMACÍ
 • Odměny z bodového systému

  VÍCE INFORMACÍ
 • Opatření MZ platná pro školská zařízení

  VÍCE INFORMACÍ
 • Hledáme pedagoga volného času

  VÍCE INFORMACÍ
 • CZ 0:10 / 1:19 Antokyany – pH citlivá rostlinná barviva

  VÍCE INFORMACÍ

Aktuality