DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Florbal SK VO Karlín

Karlínské Spektrum se vrací k tradiční účasti na florbalové lize pražských DDM. Ve spolupráci se Sportovním klubem Velká Ohrada vám nabízíme tréninky se zkušenými certifikovanými lektory, kteří jsou zapálení pro tento sport a zároveň od nich můžete očekávat lidský a přátelský přístup k dětem. Hlavním cílem tohoto kroužku není pouze ovládat pravidla florbalu a umět to s hokejkou, ale také vytvořit mezi hráči přátelství a komunitu, ve které se budou cítit dobře, a tato komunita jim bude oporou. Spousty nezapomenutelných zážitků hráči mohou získat také na tradičních letních a zimních soustředěních a dalších pravidelných akcích (bowling, laser game, výlety, společné grilování a další). Můžete se těšit na vzrušující atmosféru během florbalových zápasů, kterých se SK VO Karlín bude účastnit. Pojďte to s námi vyzkoušet na vlastní kůži!

V tomto školním roce pro vás otevíráme dvě kategorie, a to kategorii mladší žáci (rok narození 2007–2010) a starší žáci (rok narození 2003–2006). Pravidelná hodinová setkání probíhají dvakrát týdně ve vybavené tělocvičně na ZŠ Lyčkovo náměstí. Cílem tréninků je připravit hráče na nadcházející zápasy v rámci florbalové ligy pražských DDM a do budoucna i na účast na dalších turnajích konaných v ČR.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Soutěž "Cesta kolem světa za 7 dní"

  VÍCE INFORMACÍ
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků a na tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Výtvarná soutěž na pokračování

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zachraňujeme korely chocholaté

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jízdárenské cviky

  VÍCE INFORMACÍ
Otevíráme již 11. května
Tímto vám s radostí sdělujeme, že v pondělí 11. května otevíráme většinu kroužků. Další informace nalezenete na stránkách jednotlivých středisek.