DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Mikuláš 2016

Návštěva Mikuláše v Karlínském Spektru byla plná očekávání. Hlavně čertů, kteří dorazili hned dva. Zřejmě očekávali několik adeptů na cestu do pekel. Mikuláš jim ale děti nedal zadarmo – v jeho knize hříchů u každého nakonec převážily pochvaly před nedostatky a tak čerti odešli s prázdnou.

Děti si na dílničkách mohly vyvěštit vlastní osud u mistryně kalíšků. Čeká je v dalším roce velká láska? Noví kamarádi? Nebo snad dostatek jídla? Ani to není v dnešní době samozřejmostí.

Domů si účastníci odnesli vlastní adventní kalendář nebo vlastní ozdobičku. Co si domů ale neodnesli, byla sladkost, kterou si na místě připravili. Někteří si pak domů odnesli i odlitek z olova, který jim ukázal jejich další směřování.

Mikuláše se děti snažily obměkčit koledou, kterou se před vstupem k nadílce pokusily naučit s Jirkou Hunyadym. Písnička zjevně zabrala – čerti si nikoho neodnesli.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Klientské účty a přihlašování do kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jak na přivolání?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Aktuální opatření platná pro účast na zájmovém vzdělávání

  VÍCE INFORMACÍ
 • Informace pro kroužky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přípravka na Biologickou olympiádu

  VÍCE INFORMACÍ
Úspěšné krajské kolo SOČ 2021
Pražské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost bylo úspěšně zakončeno obhajobami studentských prací, letos opět v online formátu. Odborné poroty posoudily 65 prací v 18 oborech, 36 prací postupuje do celostátního kola. Výsledková listina je k nahlédnutí na www.ddmpraha.cz/soc. Děkujeme všem zúčastněným za inspirativní setkání!
Mláďata na prodej
Nabízíme mláďata na prodej: křeček syrský, křeček džungarský. V případě zájmu napište na adresu doktorova@ddmpraha.cz. Domluvili bychom návštěvu ve všední den dopoledne, kdy jsou v práci naše chovatelky, které vám pomohou s výběrem. Narodila se mláďata pískomilů a osmáků. Koncem května budou připraveni pro nový domov. Očekáváme také mláďata morčat.