DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Mikuláš 2013

Mikulášská nadílka v Karlínském Spektru v roce 2013 se neobešla beze strachu: Byl jsem dostatečně hodný, aby mě Mikuláš nepokáral? Nezlobila jsem maminku moc? Kniha hříchů ví vše a nikdo se před ní neschoval.

Dílny letos přinesly svíčky z včelího vosku, sladkostmi zdobené obrázky nebo mistryni kalíšků – obsah pod nimi určil naši budoucnost v dalším roce.

Na Velkém sále nám k poslechu a dětem i k tanci zahrál soubor Dokolečka. Podívaná byla i na vystoupení MJ studia Milany Ježkové s jejich pekelným vystoupením.

Děti si domů odnesly vlastnoručně vyzdobenou vánoční ozdobu a také přání.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Klamovka za zavřenými dveřmi – co se tady děje v době, kdy k nám nesmíte...

  VÍCE INFORMACÍ
 • Divadelní soubor Opona doplňuje členy!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nemáte možnost doma chovat krokodýla, poníka, klokana či varana?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Možnost čerpání příspěvků z programu Aktivní město

  VÍCE INFORMACÍ
 • Letní tábory Klubu Klamovka

  VÍCE INFORMACÍ
Úspěšné krajské kolo SOČ 2021
Pražské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost bylo úspěšně zakončeno obhajobami studentských prací, letos opět v online formátu. Odborné poroty posoudily 65 prací v 18 oborech, 36 prací postupuje do celostátního kola. Výsledková listina je k nahlédnutí na www.ddmpraha.cz/soc. Děkujeme všem zúčastněným za inspirativní setkání!
Mláďata na prodej
Nabízíme mláďata na prodej: křeček syrský, křeček džungarský. V případě zájmu napište na adresu doktorova@ddmpraha.cz. Domluvili bychom návštěvu ve všední den dopoledne, kdy jsou v práci naše chovatelky, které vám pomohou s výběrem. Narodila se mláďata pískomilů a osmáků. Koncem května budou připraveni pro nový domov. Očekáváme také mláďata morčat.