Informační centrum pro mládež
Informační centrum pro mládež
Informační centrum pro mládež

Náš tým

NÁŠ TÝM

Kateřina Špronglová
Pracuje v oblasti vzdělávání a mezinárodních aktivit mnoho let. V roce 2017 začala v DDM hl. m. Prahy koordinovat projekt Dlouhomladí zaměřený na seniory a mezigenerační aktivity. V témže roce nastoupila do ICM. Katka zajišťuje celkový chod ICM a můžete se na ní obrátit prakticky s čímkoliv – od organizace komunitní akce či pomoc s napsáním projektu po kontakty na divadelní spolek v Irsku...

Mgr. Marie Rychlíková, Ph.D.
Maruška vystudovala obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ a v současné době studuje doktorské studium na Pedagogické fakultě UK, obor pedagogika. Působí jako pedagog na Stadionu mládeže DDM hl. m. Prahy, kde se věnuje předškolním dětem.
V rámci ICM DDM hl. m. Prahy již několik let spolupracuje se středními a vysokými školami. Především se školami pedagogicky zaměřenými, jejichž studenti k nám přicházejí na exkurze a také si u nás plní studentské praxe. V současnosti pracuje na dlouhodobější spolupráci s Pedagogickou fakultou v oblasti praxí. Její snahou je spolupracovat zároveň s jednotlivými studenty, kteří se zajímají o vedení volnočasových aktivit pro děti.

Mgr. Anna Štindlová
Psycholožka a psychoterapeutka působící v Centru podpory nadání DDM hl. m. Prahy. Nabízí psychologické poradenství pro děti a dospívající s nadáním a jejich rodiče a pedagogy.
Objednání a konzultace je možné e-mailem na anna.stindlova@ddmpraha.cz nebo telefonicky 776 886 949.

Mgr. Štěpánka Friedrichová
V DDM hl. m. Prahy pracuje od roku 2005 (mezi lety 2009–12 na mateřské dovolené). Vystudovala Filozofickou fakultu UK obor filologie – český jazyk a anglický jazyk. Po škole se věnovala korektuře odborných časopisů a psaní článků v oblasti filmu.
V ICM pracuje jako editorka a korektorka. Zároveň vede přípravu na střední školy z českého jazyka pro talentované děti na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy.

Ing. Barbora Appeltová
Je absolventkou inženýrského studia na České zemědělské univerzitě, fakulta provoz a ekonomie. Má pestrý pracovní životopis, od stavební rodinné firmy až po Barrandovské ateliéry. Práci s dětmi se věnuje několik let, vedla kroužky sportovně i vědecky zaměřené. Protože ji práce s dětmi i kolem nich velmi baví, stala se součástí týmu ICM DDM hl. m. Prahy. Věnuje se koordinaci Centra podpory nadání.

Ing. Karla Braunová
Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor lesnictví. Řadu let pracovala v DHI, a. s. v oblasti vodního hospodářství a životního prostředí. Po mateřské dovolené nastoupila v ICM DDM hl. m. Prahy, kde se věnuje projektu Dlouhomladí a mezigeneračním projektům.
Má ráda hudbu, je členkou uskupení Braagas, které hraje lidovou historickou hudbu.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Rozšiřujeme nabídku výuky hry na hudební nástroje

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na letní tábory je v plném proudu!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Nová nabídka kroužků

  VÍCE INFORMACÍ
 • Den otevřených dveří – pohádka

  VÍCE INFORMACÍ
 • Komentované prohlídky

  VÍCE INFORMACÍ